Hüdayim | Hüdayi Mezunlar Derneği

HÜDAYİM & SGA Atölyelerimiz

HÜDAYİM&SGA atölyeleri 2020 yılından itibaren birçok alanda düzenli olarak belirli periyotlarla başvurular alarak başta hüdayi mezunları olmak tüm atölye katılımcılarına hizmet vermektedir. Bugüne kadar yediden yetmişe üç yüzü aşkın öğrencinin faydalandığı bu atölyelerimize sizlerde başvurabilirsiniz. 

Hüsn-ü Hat

Bilal Ferhat AHLATÇIOĞLU ile “Hüsn-ü Hat Dersi” kayıtlarımız başladı. Hat yazmayı öğreten bu atölyemiz Hat’ı öğretirken sabrın ve estetiğin güzelliğini de öğretmeyi amaç ediniyor.

Kayıt ve daha fazla bilgi için;

https://forms.gle/G9Bg32fLfwdayQZQ6

 Ney

Şaban KEŞKEŞ ile “Ney” atölyesi kayıtlarımız devam ediyor. Ney atölyesi, sesiyle huzur ve mutluluk veren bu enstrümanın; faydalarını ve üflenmesini öğrenebileceğiniz, eserler sunabileceğiniz atölyemizdir.

Kayıt ve daha fazla bilgi için;

https://forms.gle/uAYkjtkjo87GZeD96

 Cami Musikisi ve Makam Eğitimi

Mustafa ALPHAYTA ile “Cami Musikisi ve Makam Eğitimi’’ atölyesi kayıtlarımız devam ediyor. Makam eğitimi derslerimiz, İslam kültüründeki, derin anlamın müzik aracılığıyla ifadesini sağlamak, geleneksel Türk müziği mirasını korumak, alana ilgi duyanların sanatsal duyarlılığını geliştirmeyi amaçlıyor.

Kayıt ve daha fazla bilgi için;

https://forms.gle/Sitsvx5NfvL2vcnB8

 Geleneksel Okçuluk

Abdulmuttalip SALMAN ile “Geleneksel Okçuluk” atölyesi kayıtlarımız devam ediyor. Geleneksel okçuluk, tarih boyunca savaş becerileri ve karakter gelişimiyle birleşen estetik bir sanat olarak, geçmişin mirasını yaşatmak ve ruhsal derinliğiyle bugünkü bireylere ilham verecek olan atölyemizdir. Bu güçlü mirası yaşamak ve yaşatmak için baba-çoçuk veya bireysel olarak katılabilir ve bu ruhun nesillere aktarımını sağlayabilirsiniz.

Kayıt ve daha fazla bilgi için;

https://forms.gle/9XtZGFeCAPu1TVdr8

 Modern Arapça

Selahattin İBRAHİM ile “Modern Arapça” dersleri kayıtlarımız devam ediyor. Modern Arapçayı öğrenmeye başlayacağınız, Kuran okumayı bilen herkesin katılabileceği bu derslerimiz A1-A2 seviyesindedir.

Kayıt ve daha fazla bilgi için;

https://forms.gle/wSojsWb8NEvUphDT7

 Pratik İngilizce

Selahattin İBRAHİM ile “Pratik İngilizce” dersleri kayıtlarımız devam ediyor. Pratik İngilizce derslerimiz kendine özel müfredatıyla 30 saatte konuşmaya başlatıp ve toplamda 72 saat sürecektir.

Kayıt ve daha fazla bilgi için;

https://forms.gle/rLEthREc5oCmmWuQAOsmanlıca

Basri ÇALIŞKAN ile “Osmanlıca” dersleri kayıtlarımız devam ediyor. Başlangıçta Osmanlıca öğreneceğiniz ve Sami Efendiden Ebubekir-i Sıddık (r.a) okumalarıyla devam edecek olan bu atölyemiz 12 hafta sürecektir.

Kayıt ve daha fazla bilgi için;

https://forms.gle/zoTk5bsyJrNEJRBB9

Hüdayi Mezunlar Derneği

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.